לא עוד חינה עם אוכל רגיל - הזמינו קייטרינג חלבי!

לא עוד חינה עם אוכל רגיל – הזמינו קייטרינג חלבי!

אירועי החינה המקדימים את החתונה המרגשת משמחים לא פחות. באירוע מסורתי זה נוהגות הנשים הקרובות אל הכלה להתאסף לצורך חגיגות ויצירת אווירה שמחה. בשנים האחרונות החל מנהג לערוך את החינה לגברים ונשים כאחד כך שבאירוע החינה של הכלה יבואו כל חבריה ובני משפחתה. הרבה פעמים נוהגות חוגגות החינה להכין את כל האוכל בעצמן ולהכין אוכל מסורתי. דבר זה דורש הכנות רבות לקראת החינה וגם התעסקות בזמן החינה בהגשה ובמידה ומדובר באוכל חם בהכנתו ממש עד וברגע החינה עצמה.

לא עוד חינה עם אוכל רגיל – הזמינו קייטרינג חלבי!

מגמה שנהיית יותר ויותר פופולארית בשנים האחרונות הינה לחגוג את החינה עם קייטרינג חלבי. מעבר לעובדה שהזמנת הקייטרינג מאפשרת לחוגגי החינה להתעסק במה שחשוב באמת שזוהי הרי השמחה הגדולה, על ידי הזמנת קייטרינג חלבי לחינה שלכם תוכלו להבטיח אירוע מוצלח ביותר. הקייטרינג החלבי מציע מגוון רחב של מאכלים העונים לכל דרישה, המטבח החלבי מכיל בתוכו מאכלים האהובים על כולם וביניהם מאכלים מורכבים וקשים להכנה. הזמנת קייטרינג חלבי משף המתמחה במאכלים חלביים וצמחיים מאפשרת ליהנות ממאכלי גורמה ולהגיש כמות אוכל רבה ומגוונת יותר בתקציב נמוך מאשר בעת הזמנת קייטרינג בשרי.

יתרונות קייטרינג חלבי לחינה

בחינה נוהגים לשמוח, לרקוד וליהנות ביחד עם האורחים. כאשר בוחרים בקייטרינג חלבי מתאפשר לנו ליהנות מהחינה מבלי להרגיש כבדים ממאכלי בשר ומבלי להתעסק בהכנת האוכל. העדיפו לבחור חברה המתמחה עם קייטרינג גורמה לאירועים קטנים. מעבר לכך, ניתן להזמין ביחד עם הקייטרינג החלבי לחינה גם צוות מלצרים כך שלא תצטרכו להפסיד זמן מין החגיגה לצורך הגשת המאכלים ואף פינויים. יתרון נוסף להזמנת צוות מלצרים הינו העובדה שבמידה ומשהו התלכלך הם יכולים לעזור לנקותו ובמידה ואחד מבני המשפחה המבוגרים איננו יכול לגשת אל שולחן הבופה (במידה ובחרתם באירוע בופה) יוכלו המלצרים לעזור ולהגיש את המאכלים האהובים לבני המשפחה ולאורחים המבוגרים. יתרון נוסף של הקייטרינג החלבי במיוחד בשביל חינה הינו העובדה שבמידה ואת החינה חוגגים בשעות המוקדמות או המאוחרות, מאכלי חלב מתאימים תמיד. בנוסף ניתן להגיש מנות עיקריות, ראשונות ונשנושים כאחד.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חתונה לקיץ

איך מתכננים חתונה לקיץ 2020?

מתחתנים בקרוב? הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נסביר כיצד לארגן חתונה ישראלית לקיץ  2020.   תכנון חתונה ישראלית לקיץ 2020 בשעה טובה החלטתם להתחתן

Read More »
תרבות הטראש דה דרס

תרבות הטראש דה דרס

בני זוג טרם יום החתונה הם כמו בלון אשר אוגר בתוכו עוד ועוד אוויר, וכאשר כבר אין מקום להכיל את כל האוויר הזה הכל מתנפץ

Read More »